Wrocławska terenowa gra językowa to wspaniały pomysł na spędzenie niedzieli dla osób zafascynowanych nauką języków obcych. Dla każdego uczestnika zabawy zagwarantowane są atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców (których będzie aż 10!) darmowe kursy na wybrany język.

A do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, angielskiego, chińskiego i japońskiego.

W grze biorą udział najlepsze wrocławskie szkoły skupiające się tylko na jednym języku, czyli Le Rêve, El sueño, Bona, International House, Instytut Austriacki, Nihao i Matsumi.

Poza tym organizatorzy przygotowali dużo zniżek do kawiarni, księgarni językowej i nie tylko...

Organizatorzy zapraszają serdecznie do udziału i do zabrania za sobą znajomych i rodziny. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poznania nowych ludzi, spędzenia miło dnia i wygrania kursów.

Oczywiście gra jest bezpłatna :).

Zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych. W każdym miejscu uczestnicy otrzymają zagadki językowe, które poprowadzą ich do kolejnego stanowiska. Potwierdzeniem dotarcia do danej bazy będą stempelki.

W każdej szkole będą na uczestników czekać różne atrakcje związane z danym krajem. Pierwsze dziesięć osób, które dotrze do mety z wszystkimi zadaniami wykonanymi, otrzyma nagrodę główną, natomiast wszystkie pozostałe osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane.

Z naszej strony (MATSUMI) do puli nagród został dodany voucher na 5 indywidualnych lekcji japońskiego.

Wieczorem w tym samym miejscu, z którego uczestnicy zabawy wyruszą, odbędzie się wielki finał z rozdaniem nagród, poczęstunkiem i karaoke w różnych językach!

Start: niedziela, 29.06, godzina 13:00, ul. Wierzbowa 15, sala lustrzana.
::

Komentarze:

wróć